Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 5 PRIZE 10 ML; BEC LED E27 10W 865 L.RECE (75W) PHILIPS

Număr anunț
DA26570485
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IASI (CUI 4541718)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31224810-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276 RON
Valoare atribuită
1.276 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.276 RON

din 1.276 RON estimat