Atribuită
Cumpărare directă
OUA M LA SOL,CAT AMESTEC MEXICAN,MC MAZARE FINA,PULPA PORC DEZ DEGRESATA VACUM UE,PULPA PUI CCA 3KG,FICAT PUI TAVA TRANS,LAMAI, PERE CONFERENCE,MERE ROYAL GALA,BANANE DOLE 3-4,MARAR,PATRUNJEL,CEAPA GALBENA,MORCOVI,ARDEI BINCA,TELINA,CARTOFI ALBI,ARO ROSII INTREGI,ARO CASTRAVETI 6-9,ARO SFECLA ROSIE FELII,ARO ZAHAR,RAURENI GEM CAISE,RAURENI GEM PIERSICI,BELVIAT CIOCO,LDP TURTA DULCE
- Număr anunț
- DA26563759
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.762,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.762,31 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.