Atribuită Cumpărare directă

Lacat parghie franare spate RABA stanga-dreapta cu gresor de ungere-2 BUC Capacel valva metalic cu urechi -30BUC Saiba reglaj pivoti RABA grosimi 6 cm interior, 9cm exterior, ptr.autovehicule tractiune fata, 0,5 mm-3BUC Saiba reglaj pivoti RABA grosimi 6 cm interior, 9cm exterior, ptr.autovehicule tractiune fata, 0,7 mm-3BUC Saiba reglaj pivoti RABA grosimi 6 cm interior, 9cm exterior, ptr.autovehicule tractiune fata, 1mm-3BUC Pompa apa RABA -COMPLETA-1 BUC

Număr anunț
DA26565346
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.593 RON
Valoare atribuită
1.593 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.593 RON

din 1.593 RON estimat