Atribuită Cumpărare directă

SACI GUNOI MENAJ MENAJERI GALBENI 60L 60 L 60*72CM 20/ROLA GALBEN OTI SOLID NUMAR DE REFERINTA: 00142904 PRET DE CATALOG: 3,12 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 19640000-4 Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2) DESCRIERE: Sacii menajeri OTI SOLID de 60L, 60x72 cm, sunt potriviti pentru un cos FOARTE MARE de gunoi. Au o ... mai departe

Număr anunț
DA26549186
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,80 RON
Valoare atribuită
124,80 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,80 RON

din 124,80 RON estimat