Atribuită Cumpărare directă

Sistem backdrop textil wavw 400/228 cm cu print textil fata verso

Număr anunț
DA26547588
Autoritate contractantă
MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
Furnizor / câștigător
THE AD.COMP. DIVIZIA DE PUBLICITATE S.R.L. (CUI 28330254)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
11.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat