Atribuită Cumpărare directă

Servicii de expertiză tehnică a imobilului situat pe strada Nufărului, nr. 2, Baia Mare, conform ofertei de pret nr. 31693/31.08.2020

Număr anunț
DA26570165
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
TAPU MIHAI LIVIU - PERSOANA FIZICA (CUI 21304959)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat