Atribuită Cumpărare directă

Dirigentie de Santier PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII- MODERNIZARE SI DOTARE CAMIN CULTURAL SAT VALEA VIEI - COMUNA NICOLAE BALCESCU

Număr anunț
DA26578320
Autoritate contractantă
Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
Furnizor / câștigător
MANDA MIHAI PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19401550)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat