Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 10127 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 20.00 X 49.68 RON fara TVA / bax 2 90013119 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 8.00 X 81.86 RON fara TVA

Număr anunț
DA26569728
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BISTRITA (CUI 22163220)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.648,48 RON
Valoare atribuită
1.648,48 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.648,48 RON

din 1.648,48 RON estimat