Atribuită Cumpărare directă

81VD00D2RM Laptop Lenovo ideapad S145-15IKB cu procesor Intel® Core™ i3-8130U, 15.6" Full HD, 4GB, 128GB, Intel® UHD Graphics 620, Windows 10 Home, Platinum Grey

Număr anunț
DA26550894
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.058,82 RON
Valoare atribuită
2.058,82 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.058,82 RON

din 2.058,82 RON estimat