Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA si Arotrans Forte - MICROBUZ FORD - Capacitate cilindrică / putere: 2402 / 103 Nr. locuri / masa totală maximă autorizată: 17 / 4600 1)asigurare AROTRANS FORTE - Valabilitate 23.10.2020- 22.10.2020 - Polita AROTRANS FORTE: 798 lei - MICROBUZ FORD - - 2)RCA - Valabilitate 23.10.2020 – 22.10.2020 - Polita RCA cu decontare directa 1496.19 lei Suma totala 2294.19 Ron
- Număr anunț
- DA26567201
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" HALMASD (CUI 21582190)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.294,19 RON
- Valoare atribuită
- 2.294,19 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.