Atribuită Cumpărare directă

PROSOP BUCATARIE 60 X 8.40 HARTIE IGIENICA 45M, 24/BAX 80 X 0.84 SUPORT VERTICAL DOCUMENTE 3 X 11.34 FOLIE PROTECTIE A4, 100/SET 1 X 7.14 ORDIN DELEGATIE 2 X 2.10

Număr anunț
DA26568364
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,56 RON
Valoare atribuită
616,56 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

616,56 RON

din 616,56 RON estimat