Atribuită Cumpărare directă

Buretei chirurgicali pentru igienizare mainilor personalului medical ce intra in opertaie prin folosirea lui in spalarea mainilor . Contine PVP Iodina 7,5%. se prezinta ambalat individual, steril si este realizat din parte moale, perie si dispozitiv de curatare a unghiilor. Este un dispozitiv medical. RECOMNDARE DE CUMPARARE MULTIPLU DE 30 BUCATI ( ATAT ARE 1 CUTIIE) Producator Coremec, Italia.

Număr anunț
DA26541125
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.380 RON
Valoare atribuită
4.380 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.380 RON

din 4.380 RON estimat