Atribuită Cumpărare directă

BROASCA OHSAS 18001+MANERE CROM DREAPTA

Număr anunț
DA26557456
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI 15743526)
Cod CPV
44520000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat