Atribuită
Cumpărare directă
artie Cop Varicopy A4 80g 500 Coli 50.000 TOP 11.2000 Agrafe Birou Ek 28 Mm 100 Pcs 5.000 BUC 1.2100 Pix Cu Bila Ek Ultra Glide Technology U-28 Cu Mecanism Rosu 5.000 BUC 1.0500 Dosar Pp Noki Cu Sina 2 Perforatii Rosu 30.000 BUC 0.5300 Separator Carton Rs Dl 105X240Mm 180Gr 100/Set Roz 2.000 SET 5.7200 Plic Pentru Cd Gumat Cu Fereastra 90Gr Alb 20.000 BUC 0.0600 Notite Adezive Ek 5X12X44Mm Sageata 5 Culori Neon 20.000 BUC 3.0400
- Număr anunț
- DA26563445
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660,64 RON
- Valoare atribuită
- 660,64 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.