Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE AUTO- brat suspenie punte fata stg si dr , bielete antiroliu fata , set rulmenti roata fata , placute frana , bucsa punte spate , planetara dr , joja ulei , bec si manopera inclusa

Număr anunț
DA26577936
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Furnizor / câștigător
G&M DENI SRL (CUI 15173964)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.775 RON
Valoare atribuită
3.775 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.775 RON

din 3.775 RON estimat