Atribuită Cumpărare directă

TONER HP 285/728 3X105.04 DOSAR PVC 250X0.50 PLIC A4 100X0.42 PLIC C6 100X0.08 DOSAR PLIC 50X0.50 BANDA CORECTOARE 6X5.46 FOLIE PROTECTIE 4X6.30 PIX GEL 24X2.10 PIX GEL 5X5.88 PIX GEL 18X2.94 HARTIE COPIATOR A4 250X13.44 TUS STAMPILA 6X4.20 TEXTMARKER 4X3.36 SFOARA 4X3.36 PLASTILINA 4X3.78 LIPICI 4X2.94 PLIC BURDUF 35X0.84 DOSAR PLIC 10X0.50 TUSIERA 11X6.30 BURETIERA 3X2.94 PERFORATOR 3X14.29 BANDA ADEZIVA 3X5.05 PLIC C5 500X0.21 BATERIE R3 12X2.10 LINIAR 2X12.60

Număr anunț
DA26575585
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.470,70 RON
Valoare atribuită
4.470,70 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.470,70 RON

din 4.470,70 RON estimat