Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie: detergent lichid rufe Asevi cu Aloe Vera, 2.94l- 2 buc; solutie indepartarea petelor Vanish 1l – 2 buc; saci menaj negri 120L, 10 buc/rola- rezistenti – 2 role; saci menaj rezistenti, capacitate 35L, 50buc/rola – 2 role; saci menaj negri 60L, 20 buc/rola- rezistenti – 4 buc.
- Număr anunț
- DA26580514
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,08 RON
- Valoare atribuită
- 100,08 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.