Atribuită
Cumpărare directă
ARTICOLE BIROU DENUMIRE CANT. PRET IN LEI FARA TVA VALOARE TOTALA LEI FARA TVA FILE PLASTIC CRISTAL 2 25.21 50.42 DOSARE PLASTIC 100 0.55 55.00 PIX PENSAN 50 0.84 42.00 AGRAFE 33 MM 10 0.84 8.40 TONER HP 285A 2 84.03 168.06 TONER SAMSUNG ML-T 111L 1 84.03 84.03 PASTA CORECTOARE + SOLVENT 10 4.20 42.00 HARTIE XEROX A4 10 12.61 126.10 TOTAL 576.01.
- Număr anunț
- DA26580574
- Autoritate contractantă
- COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576,01 RON
- Valoare atribuită
- 576,01 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.