Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita 7 bucati Procesor Intel Core i3-9100 3.60-4.20 GHz, Quad Core, 6MB, LGA 1151 Coffee Lake, Box (BX80684I39100), 7 bucati Procesor Intel Core i3-9100 3.60-4.20 GHz, Quad Core, 6MB, LGA 1151 Coffee Lake, Box (BX80684I39100) si 10 bucati Sursa ATX calculator (PC), RPC 55P00P, 550W (PWPS-055P00P-BU01A) pentru ISU CRISANA a Judetului Bihor, plata se va face din contul Judetului Bihor
- Număr anunț
- DA26580715
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.485 RON
- Valoare atribuită
- 4.485 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.