Atribuită Cumpărare directă

Pret total 3.540 lei (nu include TVA) o pret curs scolarizare: 2.600lei o pret pentru inchirierea autovehiculului la examen C: 330 lei o pret pentru inchirierea autovehiculului la examen CE: 330 lei o taxa pentru aviz medical + aviz psihologic: 280 lei Cursul de scolarizare este compus din : o pregatire teoretica: 50 ore o pregatire practica: 40 ore (ora didactica 50min + 10 min pauza) o material didactic

Număr anunț
DA26566748
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
BIDI TRANS SRL (CUI 408965)
Cod CPV
79632000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.080 RON
Valoare atribuită
7.080 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.080 RON

din 7.080 RON estimat