Atribuită
Cumpărare directă
1)Tip asigurare –RCA 2)Date despre auto/ polita/ acoperiri A1-Autoturisme(CV) DACIA - LOGAN- Asigurarea de Răspundere Civilă Auto - RCA! SS: UU14SDA4453509008 Prima de asigurare: 659 Ron 3) Perioada de asigurare: de la 16.10.2020 00:00 până la: 15.10.2021 23:59 4) Conditii de plata - integral
- Număr anunț
- DA26577947
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TULCEA (CUI 4705470)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 659 RON
- Valoare atribuită
- 659 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.