Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA. Interventie service analizor biochimie BS 400 care include inlocuirea urmatoarelor piese: - Muffler with bracket (filtru aer compresor BS-400) 1 buc. x 723.24 Manopera service (inlocuire filtru aer compresor): 3 ore x 135 RON/ora Transport service (inlocuire filtru aer compresor): 104 km x 0.59 RON/km Constatare service: 135 lei
- Număr anunț
- DA26521358
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.324,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.324,60 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.