Atribuită
Cumpărare directă
CLS430055-500EA CENTRIFUGE TUBES 15 ML, CLEAR*POLYSTYRENE (1PAK = 500EA) 1 0030120086 Eppendorf Safe-Lock micro test tubes, 1.5 ml, colourless, 1000 pcs 1 0030120094 Eppendorf Safe-Lock micro test tubes, 2.0 ml, colourless, 1000 pcs. 1 0030000919 epTIPS Standard blue 50- 1000µl, 2 bags of 500 tips = 1.000 tips 1 0030000889 epTIPS Standard colorless 2- 200µl, 2 bags of 500 tips = 1.000 tips 1
- Număr anunț
- DA26532959
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33192500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.908,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.908,15 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.