Atribuită
Cumpărare directă
1 buc racord tucai 60cm 1 buc racord tucai 50cm 1 buc rez wc 1 buv roata roba 3 buc prelungitor 6l 5m 5 buc bagheta pol 35l 9 buc suport hg igienica 2 buc silicon polistiren 1 buc cot wc 1 buc teava 50/1m 1 buc mufa 5 2 buc robinet coltar 1 buc cos gunoi pedala 18l 2 buc cos gunoi 1 buc priza dula asfotra 1 buc dizol 1.5kg 2 buc robinet gaz 1/2
- Număr anunț
- DA26505883
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578,90 RON
- Valoare atribuită
- 578,90 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.