Atribuită Cumpărare directă

Hartie multifunctional A4 - 20 TOP, Hartie multifunctional A3 - 1 TOP, Plic C5 - 200 BUC

Număr anunț
DA26500108
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30197600-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,36 RON
Valoare atribuită
252,36 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,36 RON

din 252,36 RON estimat