Atribuită
Cumpărare directă
CEAPA GALBENA RO 10KG BUC MORCOVI RO KG CI MARAR LG RO C.I SOREANCA ULEI FL.S.1L ORLANDO PIPER MACIN500G CIO CHIMEN 50G GALEO CHIMEN 12G JOE VANILIE 40G BARNI LAPTE 150G SPATE PUI CU ARIPI PG.CG. SPATE PUI CU ARIPI PG.CG. BONDUELLE MAZARE CONGELAT HELGA SMANTANA 20% 900G
- Număr anunț
- DA26514161
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.196,18 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.