Atribuită Cumpărare directă

Cazare Sinaia, 1 sgl= 260.29 lei/noapte cu mic dejun inclus +tva

Număr anunț
DA26500518
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
AEROTRAVEL SRL (CUI 9919750)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,29 RON
Valoare atribuită
260,29 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,29 RON

din 260,29 RON estimat