Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pe 12 luni incepand cu 09.10.2020 pentru autoutilitara VOLVO FL6, TR- 05- EDR. Conform anunt ADV1173264.

Număr anunț
DA26501777
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.567 RON
Valoare atribuită
1.567 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
05.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.567 RON

din 1.567 RON estimat