Atribuită
Cumpărare directă
BX1136 Fir acid poliglicolic 0, L=120cm, ac 40mm, 1/2 cerc triunghiular BX173 Fir acid poliglicolic 1, L=150cm, ac 40mm, 1/2 cerc triunghiular BX174 Fir acid poliglicolic 2 150 cm ac triunghiular 48 mm BX443 (echivalent ata chirurgicala nr 8) Fir poliester 2/0 75 cm ac triunghiular 29.7 mm NECESAR BLOC OPERATOR MATERNITATE
- Număr anunț
- DA26503631
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.045,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.045,20 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.