Atribuită Cumpărare directă

MUFE, COTURI, TEURI , TUBURI -TEVI 25-50 CM BRIDE SI ELEM IMBINARE PENTRU SCURGERE DIAMETRUL 32-50 MM SI TEVI 0.5-1.0 METRI DIN PVC

Număr anunț
DA26521100
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
44162300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,75 RON
Valoare atribuită
198,75 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,75 RON

din 198,75 RON estimat