Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi hartie = 2 bucati x 14.12 Elastice bani = 4 pungi x 3.36 Marker permanent culoare neagra cu varf subtire 0.3mm = 5 bucati x 4.62 + HARTIE OFFSET 80g/mp 61x86 cm

Număr anunț
DA26506702
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,78 RON
Valoare atribuită
164,78 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,78 RON

din 164,78 RON estimat