Atribuită
Cumpărare directă
Se vor furniza produse de papetarie necesare pentru a asigura desfașurarea în bune condiții a alegerilor locale din 07.09.2020. Vor fi furnizate urmatoarele produse: TEXT MARKER CENTRUM - 3 BUC BANDA ADEZIVA MIXT SOLVENT-ACRIL 48MMX66 TRANSP/MARO - 6 BUC BANDA ADEZIVA 48X66 TRANSP. NOVA SV - 6 BUC REZERVA ROLLER FRIXION 0.7 3/SET - 2 BUC CREION CORECTOR MILAN - 5 BUC AGRAFE BIROU 78MM - 3 BUC POST IT NOTES 75X75 100F GALBEN - 5 BUC STICK 16 GB - 2 BUC STICK 8 GB - 1 BUC HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY - 25 BUC MONITOR 24 INCH AOC - 1 BUC PLANNER SAPTAMANAL - 1 BUC CABLU USB 2M - 1 BUC PIX ULTRA GLIDE ALBASTRU - 12 BUC PIX GEL JAZZ ALBASTRU - 12 BUC PIX GEL JAZZ ROSU - 5 BUC PIX SCHNEIDER K15 - 20 BUC ALONJE PLASTIC 25 BUC/SET FALKEN (DIV. CULORI) - 1 BUC CLIPS 25MM 12/CUT - 1 BUC PIX GEL 0.5 MEGAPOLIS NEGRU - 5 BUC REGISTRU A4 100 FILE DICT - 1 BUC HARTIE COPIATOR 80G A4 - 25 BUC PERMANENT MARKER CD 2 CAPETE DACO A,N,R - 2 BUC LAMPA EMERGENT LED - 2 BUC HARTIE COPIATOR A4 EURO BASIC - 50 BUC DOSAR INCOPCIAT 1/1 - 200 BUC PLIC B4 BURBUF 120G SILICONIC - 20 BUC AGRAFE BIROU 33MM - 10 BUC FOLII DE PROTECTIE NOKI 100/SET - 2 BUC REGISTRU CASA AUTOCOPIATIV -2 BUC PLIC C6 SILICONIC 80 GR 100/SET - 1.75 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA26500847
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.653,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.653,46 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.