Atribuită
Cumpărare directă
Va rugam sa asteptati comanda ferma a Biroului Aprovizionare; livrarea se va face la sediul autoritatii contractante str.Spiru Haret, nr.6, 120242, Buzau, Judetul Buzau. Banda adeziva 25mmx33m transparent (scotch) cu suport de rupere buc 1; Biblioraft plastifiat 7.5 cm buc 10; Dosar din plastic, cu sina si perforatii buc 150; File din plastic, A4, transparent, 30 mic, (100 buc/set) set 2; Pix cu mecanism buc 18; Caiet matematica 200 file, cartonat buc 4; Caiet studentesc matematica 100 file buc 8;
- Număr anunț
- DA26519701
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,64 RON
- Valoare atribuită
- 195,64 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.