Atribuită
Cumpărare directă
1 HIG PERF 3SCOTTON;Hartie igienica alba, Perfex cotton like, 3str, 10buc/pachet Rola 100 2 PRV INK HARM;Prosop V ink Harmony 150buc/set Set 40 3 ROLA IND EXTRA;Rola industriala extra 2 kg Rola 6 4 SACI 35-50 NGR;Saci menaj 35L, negri, HDPE, 50buc/rola Rola 4 5 SACI 60-20 NGR;Saci menaj 60L, negri, HDLD, 20buc/rola Rola 5 6 SANIT 5;Hey sanit anticalcar 5L Bidon 1 7 CIF BAIE 075;Jd cif detergent pentru baie 0,75L 7518676 Buc 3 8 CIF DEGR P 075;Jd cif degresant puternic 0.75L 7518667 Buc 3 9 DEZINFECTANT MAINI 5L;Cr dezinfectant gel maini pe baza de alcool 5 litri Bidon 3 10 DOMESTOS PROF 5L;Jd domestos profesional 5L pin fresh Bidon 2 11 BUR V JUM3;Burete vase jumbo 3 buc/set Set 5
- Număr anunț
- DA26512183
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967,60 RON
- Valoare atribuită
- 967,60 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.