Atribuită Cumpărare directă

- CARTUS TONER COMPATIBIL REDBOX Q2612A/FX-10 UNIV 2K pentru HP LASERJET 1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3052/3055, Canon Isensys MF4120/4140/4150

Număr anunț
DA26514080
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,58 RON
Valoare atribuită
128,58 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,58 RON

din 128,58 RON estimat