Atribuită
Cumpărare directă
Memory stick 8GB tip carte de vizita, personalizat, imprimat color fata-verso, cu fotografia Cladirii Rectorat a USAMV Bucuresti, pe o fata si cu cartea de vizita a USAMV pe cealalta fata. Incapsulat, rezistent la apa (84x52x1,5 mm) Caracteristici tehnice: • Cip USB tip slim, incapsulat • Capacitate 8GB • Versiune USB 2.0, Hi-Speed; • Grad industrial A • Dimensiune: 84 mm x 52 mm x 1,5 mm; • Compatibilitate: PC, laptop. • Inscriptionarea memoriei interne cu fisiere transmise de beneficiar
- Număr anunț
- DA26511959
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA INVEL MULTIMEDIA SRL (CUI 30839080)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.