Atribuită Cumpărare directă

Pachet-Teatrul Arlechino: 3270722 1 BC ALPE SCARĂ MULTIFUNCŢIONALĂ 3X9 TREPTE 319 268,07 7488221 3 BC GUAMO - casca de protectie alba 14 11,76 Total cu TVA 361,00 - produse necesare conform referatului de necesitate nr. 2083/ 07.10.2020

Număr anunț
DA26531910
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,36 RON
Valoare atribuită
303,36 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,36 RON

din 303,36 RON estimat