Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Biblioraft A4 - 75 mm - coperta laminata (plastifiat), rame metalice de protectie, eticheta detasabila, diverse culori, 925 buc 10 4.39 lei 43.90 lei 2 Dosar plastic cu sina si perforatii, diverse culori, 50 buc./set, NOKI buc 300 0.38 lei 114.00 lei 3 Hartie copiator A4 - 80 gr./mp, 500 coli/top, IK Copy Paper, grosime : 106 um, opacitate: >90%, grad de alb iso: 160%, umiditate: 3,8-5% top 10 11.48 lei 114.80 lei 4 Pix cu gel Jelly, mina 0.7 mm - albastra, Herlitz buc 20 1.14 lei 22.80 lei 5 Suport vertical documente, plastic, diverse culori, Herlitz buc 10 5.93 lei 59.30 lei Valoare totala fara TVA 354.80 lei
- Număr anunț
- DA26501814
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354,80 RON
- Valoare atribuită
- 354,80 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.