Atribuită Cumpărare directă

buna ziua, dorim sa achizitionam de la dumneavoastra Servicii exploatare forestiera pentru 204 mc produse secundare rarituri in locul numit Paraul Fundaturii

Număr anunț
DA26525031
Autoritate contractantă
COMUNA STREMT (CUI 4562184)
Furnizor / câștigător
SCROB FOREST SRL (CUI 32679717)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.240 RON
Valoare atribuită
12.240 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.240 RON

din 12.240 RON estimat