Atribuită Cumpărare directă

cartofi 50kg,morcovi20kg,ceapa uscccccata 10kg,pastarnac 5kg, telina 5kg,mere 36kg,iaurt 10buc.

Număr anunț
DA26504699
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
Furnizor / câștigător
BOB PRESTĂRI SERVICII S.R.L. (CUI 36304965)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,36 RON
Valoare atribuită
520,36 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,36 RON

din 520,36 RON estimat