Atribuită
Cumpărare directă
servetele Z-Z verzi- 80 buc; Gel igienizant 5 l- 4 bidoane; Hartie igienica natur 40ml 1 strat- 640 buc; hartie igienica mini jumbo alba 300gr- 120 buc. saci menaj 120l 10buc/set-40 buc; Saci menajeri 60l- 20 buc saci menaj negri 35L-12 buc Paste de curatat- 20 buc; gel antibacterian&dezinfectant 1L- 22 buc
- Număr anunț
- DA26523202
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.613,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.613,60 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.