Atribuită
Cumpărare directă
7027354 PAMANT ORHIDEE COMPO 5L 1 BUC 7049778 SUFLANTA/ASPIRATOR FRUNZE IKRA BV 2800E 1 BUC 5003896 GHIVECI FLORI HOBBY D20CM 4361 (12101) 3 BUC 7056540 FARFURIE GHIVECI OLIVIA 18CM TERACOTA 3 BUC 7006085 GHIVECI MIORITA CU SUP 25X21CM PC1117I1 3 BUC 7042870 PAMANT UNIVERSAL BIOFLOR 50L 4 BUC 7039365 PRONTO SPRAY DUO PACK MIX MULTI 2X300ML 3 PAC 7036390 SAPUN SPA SAVELLE 500ML 6 BUC 7036395 SAPUN DIAMOND SAVELLE 500ML 5 BUC 7036397 SAPUN LAVANDA&VERBENA SAVELLE 500ML 5 BUC 7036387 SAPUN SEA MINERALS SAVELLE 500ML 5 BUC 7041086 ALBIO SAPUN 5L GREEN LAGOON 2 BUC 7013682 SANO SPARK(SAN PUMP)DET.VASE 1L 6 BUC 7053121 PROMO ODORIZANT SERVICE 1L + AIR 750 ML 3 PAC 7038205 AJAX GEAM LICHID WINDOWS PISTOL 500ML 3 BUC 7038204 AJAX GEAM LICHID T.A.PISTOL/OPTIMAL500ML 5 BUC 7038206 AJAX GEAM LICH.CRYS/SUP_EFF PISTOL 500ML 1 BUC 7032103 DET.GRESIE PARFUMAT 5L LAVANDA 3 BUC 7038943 ALBIO DET PARCHET US.RAPIDA 1,5L LAVANDA 4 BUC 7054315 MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT PIN 1L 8 BUC 7034177 NUFAR DETARTRANT ODORIZANT 750ML 5 BUC 7037183 BREF POWER AKTIV LEMON DUO-PACK (2x51G) 5 BUC 7053432 BREF PS APPLE-WATER LILY 2x50G 4 BUC 7025044 BREF POWER AKTIV LEMON 50 GR 6 BUC 7025042 BREF POWER AKTIV OCEAN 50 GR 4 BUC 7045585 PEAK WC PUTERE DE ACTIUNE PIN 2X45G 8 BUC 7011326 PERIE PLAFON SFERICA F. COADA 0630M 2 BUC 7048230 LAVETA BEWIFOOD 45X50CM VERDE 25BUC/SET 2 SET 7057862 HARTIE IG. 3 STR 10/SET FORTINO 18 SET 7048245 HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.LEMON 8SET 3STR 8 SET 7048247 HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.R
- Număr anunț
- DA26522286
- Autoritate contractantă
- PALATUL CULTURII TEODOR COSTESCU (CUI 4337557)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.154,53 RON
- Valoare atribuită
- 3.154,53 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.