Atribuită
Cumpărare directă
Water Supply Kit, Evac Code 5980801. Termen de Livrare: 5 - 7 zile lucratoare ExWorks Espoo, Finlanda, plus 14 zile lucratoare tranzit DDP Romania. Termen de Plata: 30 de zile de la primirea facturii si receptia produselor (efectuata in termen de cel mult 2 zile de la primirea lor la sediul clientului).
- Număr anunț
- DA26507715
- Autoritate contractantă
- BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
- Furnizor / câștigător
- MARTRADE SRL (CUI 14375159)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.269 RON
- Valoare atribuită
- 2.269 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.