Atribuită
Cumpărare directă
Materiale tehnico sanitare si constructii Adaptor PPR 20 FE nr 1 = 10 buc x 3.28 lei fara tva = 32.80 lei Robinet trecere cu bila 3/8 = 5 buc x 15.04 lei fara tva = 75.20 lei Robinet trecere 1/2 cu FI - FE = 10 buc x 8.11 lei fara tva = 81.10 lei Niplu bronz 3/4 = 20 buc x 5.09 lei fara tva = 101.80 lei Niplu redus 1/2 x 3/8 = 10 buc x 3.10 lei fara tva = 31 lei Niplu bronz 1/2 = 40 buc x 3.05 lei fara tva = 122 lei Mufa rapida 3/8 = 5 buc x 24.18 lei fara tva= 120.90 lei Mufa rapida 1/2 nr 2 = 10 buc x 22 lei fara tva = 220 lei Grund cutie x 4 l = 1 cutie x 51.06 lei fara tva = 51.06 lei Pensula 40 mm = 5 buc x 2.73 lei fara tva = 13.65 lei Diluant 0.9 l = 10 buc x 8.84 lei fara tva = 88.40 lei
- Număr anunț
- DA26523882
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 937,91 RON
- Valoare atribuită
- 937,91 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.