Atribuită
Cumpărare directă
SMNTANA PT GATIT BUC 1*11.930; BANANE KG 10*5.505; MERE KG 15.50*4.128; DOVLECEL KG 3*2.753; BROCCOLI KG 1*11.010; CONOPIDA KG 3*7.340; MORCOVI KG 6*2.752; PATRUNJEL KG 2.50*5.504; TELINA KG 2*5.505; ARDEIO KG 1*5.50; LAMAI KG 0.70*9.171; PATRUNJEL USCAT BUC 5*1.376; LEUSTEAN BUC 5*1.376; CARTOFI KG 27*1.835; TELINA CU FRUNZA BUC 2*1.835
- Număr anunț
- DA26525394
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292,43 RON
- Valoare atribuită
- 292,43 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.