Atribuită Cumpărare directă

burghiu SDS+, Ø6X150 – 3 buc; burghiu SDS+, Ø8X150 – 3 buc; burghiu SDS+, Ø10x260 – 3 buc; burghiu SDS+, Ø12x250 – 3 buc; burghiu SDS+, Ø12x300 – 3 buc; burghiu SDS+, Ø14x250 – 3 buc; burghiu SDS+, Ø16x250 – 3 buc;

Număr anunț
DA26500635
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,18 RON
Valoare atribuită
726,18 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,18 RON

din 726,18 RON estimat