Atribuită Cumpărare directă

TABLA PLEXIGLAS TRANSP. 3x2050x3050 MM 75.00 M2

Număr anunț
DA26521429
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TOMPA LASZLO" Odorheiu Secuiesc (CUI 13332460)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI 17665726)
Cod CPV
44170000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.152,25 RON
Valoare atribuită
6.152,25 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.152,25 RON

din 6.152,25 RON estimat