Atribuită
Cumpărare directă
CHITANTIER 1X3.36 CARTUS HP 302 2X77.31 HARTIE COPIATOR 20X14.29 BANDA ADEZIVA 1X2.94 PIX GEL 40X1.68 CARTUS CANON PG 545 XL 1X91.59 CARTON A4 200X0.21 PATRON CERNEALA 2X9.24 DOSAR PLIC 50X0.50 FOLIE PROTECTIE 3X6.30 ETICHETE 10X0.42 CAPSATOR 1X19.32 CORECTOR 4X5.05 CREION MECANIC 3X10.08 MINA CREION 6X2.94 DOSAR INCOPCIAT 100X0.50 RADIERA 3X1.68 TUS STAMPILA 1X4.20 AGRAFE 8X2.52 PLIC BURDUF 15X0.84 PIC RESCRIERE 5X2.52
- Număr anunț
- DA26507537
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Ioan Bojor Reghin (CUI 4565229)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 906,09 RON
- Valoare atribuită
- 906,09 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.