Atribuită
Cumpărare directă
Aparat terapie cu camp electromagnetic de mare intensitate, conform caietului de sarcini atasat: - sistem de terapie cu camp electromagnetic inalt pulsat cu ecran tactil color diagonala minimum 20 cm; - aplicator electromagnetic focusat cu brat in min 6 articulatii racit cu aer; -monitorizarea calitatii impulsului; - Frecventa: 1-150 Hz (+/- 5 %); - Intensitatea: 0-2.5 Tesla (+/- 5%); - Navigare zone anatomice; - Posibilitatea set[rii manuale a parametrilor de tratament; - librarie grafica sau baza de date pentru pacienti; - protocoale clinice; - min. 100 de programe create de catre utilizator; -Informatii aferente fiecarui protocol clinic, in care sunt prezentati parametrii de terapie , imagini ale zonei de tratament, efectele medicale obtinute etc. - include suport mobil cu roti multidirectionale.
- Număr anunț
- DA26535541
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33155000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.880 RON
- Valoare atribuită
- 116.880 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.