Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 255 G7, AMD Ryzen 3 3200U, 15.6inch, RAM 8GB, SSD256 + HDD 1TB, AMD Radeon Vega 3, Windows 10 Pro Education, Dark Ash Silver

Număr anunț
DA26533716
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BACAU (CUI 29144012)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.697,48 RON
Valoare atribuită
3.697,48 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.697,48 RON

din 3.697,48 RON estimat